Smilšu strūkla

      Par apstrādi ar smilšu strūklu sauc iedarbību uz materiāla virsmu ar abrazīvām daļiņā, kuras tiek triektas pret apstrādājamo materiālu ar saspiesta gaisa plūsmas palīdzību. Virsmu apstrādei mūsu uzņēmums izmanto smalkas frakcijas smilts daļiņas (0,3 – 2,5 mm).

 

 Smilšu strūklu, galvenokārt, izmanto vecu un nolietotu virsmu atjaunošanai, uz kurām sakrājušās krāsu kārtas, netīrumi un izveidojušies rūsas laukumi. Apstrādājot virsmu ar smilšu strūklu, Jūs ne tikai ieekonomēsiet laiku un naudu, bet arī iegūsiet nevainojami tīru virsmu tālākai apstrādei.

Piedāvājam dažādu materiālu virsmas abrazīvās tīrīšanas un restaurācijas pakalpojumus ar smilšustrūklu un pēcapstrādi – gruntēšanu un krāsošanu. Piemērotas virsmas tīrīšanai ir metāls, akmens, koks un plastmasa.

Tīrīšanas pakalpojumi tiek veikti ar mobilu tīrīšanas iekārtu. Tīrīšanas darbus veicam pie klienta vai savā teritorijā. Mobilā smilšstrūklas tīrīšanas iekārta ir piemērota konstrukcijām, kuras nav iespējams pārvietot.

 

Pakalpojuma cena tiek aprēķināta katram pasūtījumam individuāli, ņemot vērā objekta esošo stāvokli un grūtības pakāpi, kā arī klienta vēlmes.

 

      Cena smilšustrūklas tīrīšanai pie mums – 40,00 EUR/st. + PVN. Pie sarežģītām un smagām detaļām cena var mainīties.